Kokios klaidos vengti verslo naujokams?

Viešoje erdvėje dažnai akcentuojama, kad sukurti sėkmingą verslą gali ne visi. Tai, aišku, yra tiesa, tačiau atkreiptinas dėmesys, jog neretai vengiama pabrėžti priežastis, dėl kurių tie verslai žlunga. Tų priežasčių yra labai daug, o svarbiausia – neretai asmenys daro tas pačias klaidas. Paprastai kalbant, prieš pradedant kurti verslą, reikėtų pasidomėti dažniausiai daromomis klaidomis, kurios gali nulemti ar naujas verslas greitai bankrutuos ar vis dėlto. Tiesiog yra nemažai sistemingai daromų klaidų, iš kurių naujokai nesugeba pasimokyti. Kokios konkrečiai tos klaidos – pabrėžiama žemiau.

Veiklos įteisinimo metodas turi būti pasirinktas atsižvelgiant ir į taupymo galimybes. Labai dažnai būna atvejų, kuomet naują verslą kuriantys žmonės į tai per daug entuziastingai žiūri. Dėl to jie neretai pamiršta svarbiausią taisyklę – vengti išlaidų ten, kur tikrai įmanoma. Pavyzdžiui, turint labai nedidelį biudžetą verslo pradžiai, dažnai pasirenkamas toks veiklos įteisinimo modelis, kuomet išleidžiamos vos ne visos lėšos. Klausimas – ką veiktumėte įregistravę veiklą, jeigu nebeturite jokių apyvartinių lėšų. Tai labiausiai liečia tuos, kurie įmonių registravimui išleidžia per dideles sumas.

Visada reikia ieškoti alternatyvų, kurios padėtų ženkliai sumažinti nereikalingą išlaidavimą. Tas pats įmonių registravimas gali būti keičiamas įmonės įsigijimu. Jūs galite už gerokai mažesnę kainą naują įmonę tiesiog nusipirkti. Tai, ko gero, leistų sutaupyti ne vieną tūkstantį eurų. Tai būtų nebloga pradžia. Tokiomis įmonės prekiauja tam tikri pardavėjai – specialios bendrovės arba privatūs asmenys.

Norint įsigyti įmonę, užteks pasinaudoti internetu ir tiek. Mat, naudojantis paieškos sistemomis, nesunku surasti įmones pardavinėjančius asmenis arba bendroves. Reikia suvesti atitinkamus raktinius terminus ir viskas. Štai, suvedus „parduodame UAB“, gausite labai daug pasiūlymų įsigyti uždarąją akcinę bendrovę. Tikėtina, kad kaina sieks vos kelis šimtus eurų.

Toks taupymo būdas yra labai svarbus. Ko gero tikslinga sakyti, kad per didelis išlaidavimas verslo pradžios metu yra viena dažniausių priežasčių, dėl kurios bankrutuojama. Jeigu turite galimybę kažkur sutaupyti – ja pasinaudokite, nes nežinia kaip viskas klostysis ateityje. Įmones įsigyti dabar yra labai paprasta, o svarbiausia – pigu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *