Kas yra paskolos refinansavimas, ir ką verta apie jį žinoti

refinansavimas

refinansavimasNe vienam iš mūsų teko bent kartą girdėti frazę paskolos refinansavimas, tačiau ne visi galbūt žinome, kas tai yra. Klausiame eksperto, kas tai yra, kokia nauda iš refinansavimo, kam jis skirtas, kas gali juo pasinaudoti, ir kada verta tą daryti. 

Kaip paskolos refinansavimas padeda žmonėms? 

Galima sakyti, kad refinansavimas – tai kita paskola, kuri perima esamą paskolą. Taip galima būtų matyti tai techniškai, ypatingai tuomet, kada paskola perimama iš vieno kredito teikėjo į kito kredito teikėjo rankas. Kreditų teikėjams apsimoka suteikti skolininkui daugiau laiko ir už papildomas palūkanas atliekamas paskolos refinansavimas įsiskolinusiems. Refinansuojanti kredito įmonė iš to uždirba, tik turi ilgiau palaukti. O žmonėms tai – labai patogi paslauga, esant itin sudėtingoms gyvenimo sąlygoms. Tai tampa paslauga, kuri iš tiesų gali geriau nei bet kokie vaistai nuimti nerimą ir galvos skausmą. Juk būna įvairių situacijų, kuomet dėl netikėtų aplinkybių staiga žmogus nebegali tuo metu grąžinti esamos paskolos. Tada reikia galvoti, ką daryti, kyla nerimas, kad bus areštuotas turtas. Tuomet paskolos refinansavimas labai pagelbėja. Žmogus mielai sutinka mokėti šiek tiek didesnes palūkanas vien tam, kad esamu momentu tai būtų išsigelbėjimu. Žinoma, žmogus turi turėti planą ir žiūrėti į priekį blaiviai, matyti strategiją, kaip, kokiu būdu jis toliau viską grąžins. 

Kada suteikiamas kreditų refinansavimas? 

Paprastai refinansavimo paskola suteikiama po to, kai yra išnagrinėjamas žmogaus prašymas, apsvarstomas, nustatoma, ar galima pasitikėti, ar verta investuoti į šį refinansavimo projektą. Remiamasi tais pačiais algoritmais ir kriterijais, kaip ir tuomet, kada yra atliekama analizė ir daromi sprendimai dėl žmogui suteikiamos pirmosios paskolos. Skirtumas tik tas, kad žmogus jau turi paskolą, ir tai akivaizdu. Tačiau labai svarbu, kad jis turėtų pajamas ir jų pakaktų (statistiškai) tam, kad vėliau būtų grąžinta ta paskola. Pagal poreikį, gali pradžioje būti dar suteikiamas švelnus trumpas laiko tarpas, per kurį leidžiama tarsi atsistatyti ir viską sutvarkyti taip, kad būtų galima pasikelti save iš tos duobės, kurioje tuo momentu esama, ir pasigerinus situaciją, vėl stengtis iš visų jėgų laiku grąžinti paskolas. 

Kada kreditų refinansavimas gali būti neteikiamas?

  • Kai asmuo neturi jokių pajamų;
  • Kai jo įsiskolinimai viršija keturiasdešimt procentų pajamų;
  • Nepilnamečiai;
  • Neturintys LR asmens tapatybės kortelės ar paso;
  • Pasižymintys itin bloga mokumo istorija.

Kodėl paskolos refinansavimas internetu toks patogus? 

Nesvarbu, ar tai būtų paskolos refinansavimas Vilniuje, ar Kaune, ar bet kuriame kitame mieste – vis tiek ta yra vis dar ta pati paskolų teikimo internetu greitai paslauga. Tai reiškia, kad galima paskolą gauti greitai, neišeinant iš namų – lygiai taip pat ir refinansavimą. Nereikia net žiūrėti niekam į akis. Svarbiausia yra jūsų turimi oficialūs rodikliai. Gali būti paskolos refinansavimas be užstato, gali būti ir su užstatu, tai jau galiausiai priklauso nuo paskolų teikėjų ir kitų dalykų.

Paskola žmonėms padeda įvairiose situacijose, bet mes jų dabar nenagrinėsime. Svarbiau, kada tai padeda žmonėms? Yra tokių situacijų, kai staiga sumažėja darbingumas arba labai išauga išlaidos, ir tokiems dalykams nutikus, gali būti labai sunku tuo momentu grąžinti esamą paskolą. Būtent tada su įsiskolinimais susitvarkyti ir padeda tokie greitieji kreditų refinansavimai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *