Ką reikia apsvarstyti, prieš priduodant automobilį į metalo laužą?

Kai kuriems žmonėms jų automobilis yra tarsi šeimos narys. Neretai transporto priemonė siejama su gražiais prisiminimais, pavyzdžiui, pirmąja vairavimo patirtimi po egzaminų, įdomiomis kelionėmis ar romantiškais pasimatymais. Deja, nepaisant emocinio prisirišimo, automobilio remontas kartais gali kainuoti žymiai brangiau, nei yra to vertas. Tokiu atveju pats geriausias būdas priduoti jį į metalo laužą ir gauti šiek tiek pinigų. Šiuo metu metalo laužo kainos gana geros, todėl apsvarstyti šį variantą tikrai verta.

Į ką atsižvelgti, prieš priduodant automobilį į metalo laužą?

·         Kokia yra apytikslė automobilio vertė rinkoje šiuo metu? Rekomenduojama peržiūrėti naudotų automobilių pardavimų portalus ir pasitikrinti, kiek šiuo metu maždaug kainuoja jūsų automobilio modeliai. Tiesa, ten paprastai parduodami dar važiuojantys automobiliai, jeigu jūsiškis taisytinas, reikia numanyti, kad jo vertės skalė ženkliai krenta.

·         Kiek kainuotų automobilio remontas? Pasitarkite su keliais automobilių servisais ir išsiaiškinkite, kiek kainuotų jūsų transporto priemonės remontas ir visos reikalingos dalys. Kartais suma gali būti gana nemaža ir automobilio remontuoti neapsimoka.

·         Ar remontas ilgam prailgins automobilio tarnavimo laiką? Jei transporto priemonė po remonto sėkmingai važiuos dar bent 3 metus, tada gal ir verta ją taisyti. Kitais atvejais tikslingiau būtų priduoti ją į metalo laužą.

·         Kiek jums svarbus transporto priemonės patikimumo faktorius? Jei automobiliu tenka važinėti dažnai, kelionės ilgos, turite šeimą, vaikų, tikriausiai jums bus naudingiau įsigyti naujesnį ir patikimesnį automobilį. Bet kuriuo atveju svarbu, kad transporto priemonė būtų saugi.

·         Kiek per mėnesį išleidžiate automobilio priežiūrai? Gal jis sunaudoja daug kuro, ar jo draudimas brangus? Tokiu atveju verčiau priduoti į metalo laužą ir įsigyti ekonomiškesnį modelį.

·         Gal automobilis yra retas ir klasikinis? Tokiu atveju tikrai neverta priduoti jo į metalo laužą perdirbimui. Nors metalo laužo kainos ir patrauklios, retas, senovinis automobilis pasižymi kasdien augančia verte ir gali būti priskirtas antikvariatui, už kurį automobilių entuziastai gali sumokėti jums tikrai solidžią sumą. Išsiaiškinkite, kiek tokia transporto priemonė galėtų būti verta vietinėje ar net užsienio rinkoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *