Profesionalios buhalterinės paslaugos: ramybė dėl mokesčių naujovių po sausio pirmosios

FRONDITA paslaugos

FRONDITA paslaugosKol verslas yra tik svajonė, lengva domėtis legendiniais sėkmės atvejais ir pasisemti įkvėpimo bei drąsos. Bet kai verslo idėja įgyvendinama, tenka susidurti su įstatymais, mokesčiais, buhalterine apskaita. Įsteigsite įmonę ar įsigysite individualios veiklos pažymėjimą – buhalterinė apskaita privaloma. O tai nėra taip elementaru: reikia žinoti visus mokesčius, visas apskaitos pildymo taisykles. Todėl tokių profesionalų, kaip įmonės FRONDITA paslaugos, tikrai gali sutaupyti labai daug laiko ir sveikatos.

Buhalterinė apskaita yra visose verslo įmonėse

Kai žiūrite sėkmingo verslininko interviu apie jo uždirbtus milijonus, sutelkiate dėmesį į jo lemiamus žingsnius: kada jis sugalvojo idėją, kada sužlugo, kada vėl atsistojo ant kojų ir pagavo sėkmę. Tokiuose interviu niekas neužsimena, kas ir kaip tvarkė buhalterinę apskaitą. O ten, kur yra pinigai, visada yra ir apskaita. Juk net minimumą uždirbančiam žmogui pasiūlymas suvaldyti savo asmeninį biudžetą tampa iššūkiu. Patarimai sekti ir registruoti savo išlaidas, planuoti ir paskirstyti pajamas, atrodo reikalaujantys daug pastangų. Versle tokia apskaita yra privaloma. Ir dar ji vykdoma ne laisvai pasirenkama forma, o pagal reikalavimus. Reikalavimai nuolat keičiasi, yra atnaujinami – tam reikia skirti daug laiko ir visa tai išmanyti. Todėl kiekvienoje įmonėje yra buhalterio etatas, buhalterijos skyrius arba samdoma profesionalios buhalterinės apskaitos įmonė.

Nuolatiniai pokyčiai buhalterinės apskaitos tvarkyme

Išmanyti įstatymus, buhalterinės apskaitos tvarkymą yra sudėtinga. Ne dėl to, kad kalbame apie pinigus ir reikia gerai mokėti skaičiuoti. Jau senai už mus gali skaičiuoti buhalterinės programos, skaičiuoklės, o skaičiavimo mašinėlių jau daug kas net nebenaudoja, nes išmanusis telefonas turi tokią funkciją. Esminė funkcija yra ne matematiniai veiksmai su turimais skaičiais, o žinojimas, kur kokie skaičiai turi būti suvesti ir pažymėti. „Tvarkome apskaitą“ – štai ką išgirsite buhalterių būryje, paklausę, kaip jie ruošiasi žiemos šventėms. Žiemos šventės reiškia metų pabaigą, paskutinio ketvirčio pabaigą, galutines ataskaitas ir suvestines.

Vienas daugiausiai streso suteikiantis faktorius verslininkams yra tai, kad labai dažnai su Naujųjų Metų pradžia prasideda ir naujų mokesčių, įstatymų, reikalavimų galiojimas. Tai reiškia, kad išaušus sausio 1 dienai atsiranda naujovės, kurias reikia ne tik žinoti, bet ir vykdyti. Ir tai suspėja tik profesionalai, nes jie domisi naujovėmis, aktualijomis savo srityje ir palaiko tvarką buhalterinėje apskaitoje. Todėl visuomet į savo verslo sėkmės kaštus įtraukite buhalterijos profesionalą.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *