Kad ir kaip būtų gaila, bet mūsų visuomenėje vis dar trūksta tinkamo etiketo bei supratingumo. Tą puikiai gali patvirtinti beveik kiekvienos įmonės savininkas. Tikriausiai būtų galima ant vienos rankos pirštų suskaičiuoti tuos verslininkus, kuriems niekada neteko susidurti su skolininkais.

Vieną kitą dieną neapmokėtos sąskaitos nepridaro daug bėdos. Iš kitos pusės, eidami į maisto parduotuvę, už duoną susimokame iš karto. Žinoma, ne už visas paslaugas reikia mokėti išsyk, bet tam tikrų susitarimų ir terminų vis tiek derėtų laikytis. Laiku neapmokėtos sąskaitos sustabdo kai kuriuos procesus įmonės viduje, pradeda strigti tiekimas. Atlyginimus darbuotojams dažnai tenka mokėti iš „savo kišenės“.

Kad taip nenutiktų, vertėtų ilgai nedelsti ir ilgam prapuolusį skolininką surasti, pasitelkiant profesionalią pagalbą iš skolų išieškojimo įmonės. Skolų išieškojimas ir su paslaugomis susidariusi kaina niekada nebus iš jūsų prašoma iš anksto. Pirmiausia darbuotojai „išsikovoja“ jūsų pinigus ir tik tada reikia susimokėti. Tokia paslauga tuo ir patogi, kad iš anksto nereikia mokėti jokių administracinių mokesčių.

Paslaugos mokestis bus tiesiog tam tikras procentas nuo susidariusios skolos jums. Šiuos aspektus su įmone aptarkite iš anksto – taip žinosite, kiek pinigų jai reikės sumokėti nuo išieškotos sumos ir neteks susidurti su jokiais netikėtumais.

Skolų išieškojimas kaina nevargins jūsų iš anksto. Pirmiausia sulauksite pinigų ir tik tada susimokėsite.

Kokius privalumus suteikia skolų išieškojimo įmonės?

  1. Konfidencialumą. Apie jūsų skolas nesužinos jokie treti asmenys ir jūs nesusigadinsite verslo santykių su kitomis įmonėmis ir net tais pačiais skolininkais, jeigu tai ne fiziniai asmenys.
  2. Papildomas paslaugas. Jūs galite ne tik kreiptis dėl skolos išieškojimo, bet galite ją iš karto parduoti. Tokiu būdu pinigus gausite kaipmat ir apie tą skolą bei skolininką galėsite iš karto pamiršti. Tai greičiausias būdas atgauti savo pinigus, kuris dar ir nereikalauja nei išankstinių nei vėlesnių jūsų išlaidų.
  3. Universalumą bei konsultacijas. Skolos išieškojimo įmonės paprastai teikia ir profesionales teisines paslaugas. Kai kuriuos skolininkus tenka paduoti į teismą, nes tai vienintelis kelias. Visais šiais ir kitais, su skolomis susijusiais, klausimais jus pakonsultuos šios srities ekspertai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *