Jei aktualus įmonės likvidavimas…

įmonės pabaiga

įmonės pabaiga

Vien tai, kad įmonės likvidavimas susijęs su galimais papildomais mokesčiais, suponuoja apie kreipimosi į profesionalus naudą. Koks tikslas bandyti suvaldyti chaosą patiems, jei tai puikiai sugeba šios srities specialistai?

Jei aktualu, kas per procesas yra įmonės likvidavimas ir kokiais atvejais jis įgauna reikšmę, verta pasikonsultuoti su profesionalais, padedančiais verslo pasauliui. Beje, įdomu, kad tokios paslaugos kaip UAB steigimas ar likvidavimas dažnai siūlomos tų pačių asmenų. T. y. specialistai žino svarbius dalykus nuo A iki Z ir gali padėti jūsų įmonei kiekviename etape.

Kaip ir UAB kūrimas, taip ir likvidavimas priverčia pasukti galvą. Kaip jau sakėme, neretai prireikia atseikėti papildomus mokesčius. Jie mokami įmonei arba akcininkams. Ką daugiau būtina padaryti? Štai šio klausimo nevalia palikti kažkur nuošaly ir ignoruoti. Bet kaip paprastam žmogui susigaudyti toje institucijų ir įstatymų maišalynėje? Atsakymas vėlgi aiškus – padės žmonės, kuriems pažįstamos tokios sritys kaip teisinės paslaugos, mokesčių paslaugos.

Mažiau neišspręstų galvosūkių, daugiau atsakymų

Prireikus likviduoti įmonę – galvosūkiai, galvosūkiai, galvosūkiai…

Tada vėl galvosūkiai, dar daugiau galvosūkių… Ir dar keletas…

Kad galvosūkių mažėtų, o atsakymų gausėtų, tikslinga paskambinti tiems, kurie įmonės steigia, kurie jas likviduoja, kurie moka skaičiuoti ir nebijo dokumentų šūsnių. Tiems, kurie ne tik vadina save profesionalais, bet ir iš tiesų tokie yra. Taip galvosūkių mažėja, o atsakymų daugėja.

Psichologai primintų, kad chaosas – ne ypač norimas palydovas. Kiekvienam iš mūsų malonu, kai žinome, kas, kur, kaip. Malonu, kai šalia pora tvarkingų segtuvų, o ne trisdešimt penki išdraikyti. Gera, kai penkiasdešimties uždelstų darbų sąraše viena po kitos pažymimos varnelės.

Įmonės likvidavimas – galvosūkis, kurį galima išspręsti

Steigiant įmonę tikriausiai neužsirašoma „atėjus laikui likviduoti“. Įkūrus verslą tikimasi įdomios veiklos, draugiško kolektyvo, tobulėjimo, uždarbio.

Bet jeigu ateina metas, kai įmonės likvidavimas atsiduria darbų sąraše, nepakanka pasižymėti „nuo pirmadienio“. Kad ir kaip norėtųsi truputį pailsėti ir atidėti reikalus į šalį, darbai patys nenusidirbs. O gal…

Jei nenorite pervargti, jei nenorite, kad procesas labai užtruktų ir jei nenorite privelti klaidų, patartina kreiptis į tuos, kuriems įmonių likvidavimas yra kasdienė rutina.

Palyginę įmonės likvidavimą su matematikos uždaviniu, randame vieną bendrumą. Abu turi būti išspręsti. Tik matematikos uždavinys išgvildenamas greičiau, paprasčiau.

O kaip manote, ar verslui pagalbą teikiantys asmenys privalo mokėti matematiką? Elementarus suvokimas neabejotinai svarbus. Bet reikšmė įmonės likvidavimo atveju teikiama ir pačiam verslo suvokimui. Turbūt sutiksite, kad geriausiai verslo kryptis suvokiama, kai domimasi ne tik likvidavimo klausimais, bet ir steigimo, buhalterijos, kt.

Beje, reikia akcentuoti, kad įmonės likvidavimą galima pradėti nuo turiningos konsultacijos. Juk niekas nesako „griauk ir negalvok“. Profesionali konsultacija duoda gerą rezultatą.

1 Comment

  • Hi, this is a comment.
    To delete a comment, just log in and view the post's comments. There you will have the option to edit or delete them.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *