Draudimo skaičiuoklė – finansiškai naudingas įrankis vairuotojams

draudimas

draudimas

 

Turbūt nereikia aiškinti, kas yra draudimo skaičiuoklė. Visi žino, ką reiškia skaičiuoti, neblogiau žino ir tai, kas yra draudimas. O aktualiausias jis vairuotojams. Kad ir kokios markės ar dydžio jūsų automobilis, kad ir kokios jo kuro sąnaudos, vis tiek teks susirūpinti draudimo kaina.

Draudimo skaičiuoklė yra toks nepamainomas įrankis, padedantis vairuotojams ir draudimo polisą užsisakyti, ir netgi sutaupyti. Esama keleto kertinių pliusų, reiškiančių, kad skaičiuoklės nauda neišmatuojama.

Pasitikėjimo vertas dalykas

Jei turite automobilį, neabejotinai skiriate ir pinigų jam. Pilate kurą, perkate tepalus, filtrus, padangas, prireikus vykstate į servisą. Gal nusprendžiate, kad vertėtų susitarti su kėbulų specialistais dėl poliravimo. Galbūt kažkur kažkas tarška ir laikas patikrinti važiuoklę. Ar sėdynė praplyšo ir teks kreiptis į salonų atnaujinimo meistrus… Žodžiu, automobilis mėgsta pinigus. Taip, jis nepaprastai patogus ir praverčiantis įvairiais atvejais – tiek į darbą, tiek į sodą ar dar kur nors. Bet eurus mėgsta tikrų tikriausiai.

Kadangi išlaidų būna nuolat (mažiau ar daugiau, bet būna), vairuotojams svarbiu klausimu tampa civilinės atsakomybės draudimas. Tiksliau, jo kaina. Kokią sumą reikės pakloti? Ar draudimas brangesnis nei pernai?

Tokie klausimai išsprendžiami greičiau, jei pasitikima skaičiuokle. Šiuo atveju galvoje turime ne kalkuliatorių, o specialią funkciją internete – jos pavadinimas yra draudimo skaičiuoklė. Tai informacinių technologijų sektoriaus produktas, vertas pasitikėjimo ir jį pelnęs.

Greitas atsakymas

Skaičiuoklė suprogramuota taip, kad be jokio delsimo gautumėte atsakymą. „Kada gi tą laišką atsiųs“, „kiek gali krauti ir neužkrauti…“ – pamirškite tokias frazes, mat naudojantis draudimo skaičiuokle viskas kur kas greičiau. Nespėji atsikvėpti, o kainų pasiūlymai jau pateikti.

Šiuolaikinį pasaulį žmonės vis sieja su spartumu. Galima pamanyti, kad Žemė dabar sukasi greičiau nei kadaise. Bet greitesnis žmonių tempas, o ne planetos. Daug dirbama, siekiama nuveikti dar daugiau, visur suspėti… Ir nors toks režimas tam tikrais aspektais kritikuotinas, netgi ypač skubantiems asmenims yra gerų žinių – draudimo kainas nusakančia skaičiuokle naudojamasi be didelių laiko sąnaudų. Taigi, nenukentės kiti darbai.

Paprasta tarsi 2 x 2

Neretai sugretinamas genialumas ir paprastumas. Draudimo skaičiuoklė – puikus pavyzdys. Nereikia spaudinėti šimtų mygtukų. Nereikia bala žino kokių sudėtingų klaviatūros kombinacijų.

Paprasta kaip 2 x 2. Kažin ar gali būti kas nors patogiau nei spustelėti porą mygtukų. Tiek pakanka ir jūs jau žinote, ką siūlo konkrečios draudimo bendrovės.

Skaičiuoklė kone grąžina į tuos laikus, kai ir automobiliai buvo paprastesni. Kaip vyresnės kartos atstovai pasakoja, garaže pakakdavo plaktuko. O štai dabar naujos mašinos pristatomos veikiau kaip kompiuteriai. Tiek modernių funkcijų, tiek visokiausių nustatymų! Kokios temperatūros norėtumėte salone? Ištariate skaičių ir klimato kontrolė pati nusistato.

Be to, jei vairuojate ne patį naujausią automobilį, tai atsisėdę prie naujesnio vairo tikriausiai paklausite: „O kur rankinis stabdis?“ Arba nustebsite, kad mašina užkuriama ne rakteliu – variklis užriaumoja paspaudus mygtuką.

Užtat apgalvotai sukurta draudimo skaičiuoklė nesukelia nepatogumų ir yra kuo priimtinesnė savo patogumu. Netgi galėtume teigti, kad tai yra minimalistinių tendencijų iliustracija. Svarbiausia, kad draudimo kaina apskaičiuojama greitai, tiksliai ir be vargo.

Naudinga finansiškai

Visa tai, kas išvardyta, yra susiję ir su finansine nauda. Net draudimui brangstant pavyksta kiek sutaupyti. Vairuotojams patinka, kad yra skaičiuoklės funkcija, dėl kurios įmanoma pajusti finansinę naudą. Atrodo, kad pats automobilis tampa mažiau reiklus.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *