Greitasis kreditas prieš Kalėdas – kodėl taip dažnai prireikia?

kreditas

kreditasNe paslaptis, kad kreditas iš paskolų teikėjo ne vienam žmogui prieš šventinį laikotarpį ir jo metu leidžia atsikvėpti lengviau. Kodėl mums kartais prireikia greitųjų kreditų būtent gruodžio mėnesį? Sakome „mums“, nors galbūt nei man, nei tau to kredito neprireikė. Bet visgi kiekvienų paskolų teikėjų statistika atvirai parodytų, jog kreditų tikrai prireikia daug kam būtent artinantis žiemos šventėms…

Šventiniu laikotarpiu planuojamos kelionės

Kai gyvename globalizacijos laikais, daugybė mūsų draugų ir artimųjų išsibarsto skirtingose vietose. Lietuva yra nedidelė šalis, bet ir tai, kai tenka važiuoti iš Druskininkų pas giminaičius į Klaipėdą, visi galvojame, kad, oho, kaip toli. Taigi, kelionės pas giminaičius Lietuvoje pareikalauja daugiau kuro, daugiau mašinos eksploatavimo, o taip pat ir lauktuvių, dovanų: kuo toliau važiuojame, tuo daugiau norime gėrio atvežti. Tačiau tai dar ne viskas. Kadangi vis dažniau kalbame, kad Lietuvoje gyvena jau nebe 3 milijonai, o 3, paaiškėja, kad per Kalėdas daug migracijos vyksta ir paprasčiausiai keliaujant į kitas šalis. Taigi, kreditas gali padėti padengti brangių kelionių išlaidas: įsigyti bilietus, nupirkti lauktuvių žmonėms, kada keliaujama ir pan…

Dovanos, dovanos, dovanos…

Kada daugiau vaikau gauna dovanų, jeigu ne per Kalėdas? Aišku, dovanos svarbiausios yra vaikams: kiekvienam kažką reikia padovanoti. Nors galbūt kasmet pasižadame, kad kitais metais visiems visko dovanosime mažiau, tačiau dažniausiai nutinka kitaip. Dovanos kasmet visiems kainuoja. Tenka galvoti, sukti galvą, kur kam ką gauti. Ir tai nėra neįmanoma: mums iš tiesų pavyksta tas dovanas kartais ir padaryti. Bet net jeigu užsiimame rankdarbiais, galiausiai vis tiek tenka ir dovanas pirkti, vienokias ar kitokias. Taigi, kreditas, paskola kartais išgelbėja, kai suprantame, kad negražu atvykti pas brolį, kuris kaip tik turi naujagimį, ir šiam nieko nepadovanoti. Juk ateis laikas, ir jūsų vaikai bus maži, norėsite, kad kažkas supratingai jums padėtų gauti dovanas.

Norisi pasilepinti geresniu maistu

Švenčių metu galiausiai kreditas internetu būna reikalingas ne tik minėtiems dalykams, bet ir geresniam maistui įsigyti. Juk norisi pasilepinti, kad galėtume tas šventes prisiminti kaip kažkokį ypatingą laiką. Gal ir nepirktume to geresnio maisto ir gėrimų, jeigu ne svečiai. Arba patys kažkur važiuojame, arba pas mus nuolat lankosi kažkas. Taigi, pigus kreditas galiausiai išgelbėja, kai jau ima stuksenti stygius į sąskaitą ar piniginę. Nenorime pasirodyti prieš kitus ir prieš save, kad neįstengiame pavaišinti kažkuo kitu ir siūlome valgyti tik kažkokias virtas bulves. Taigi, taip pamažu ir išsileidžia greiti kreditai, siekiant, kad tos šventės būtų tikrai ypatingos.

Šalčiausi mėnesiai – karščiausi radiatoriai

Galiausiai, šventėms prabėgus, turime tikrai pasibaigusias santaupas. Jeigu dar nesiskolinome, gali būti, kad jau tuojau tuojau tą padarysime. Kaip ir kodėl? Todėl, kad šventėms artėjant tenka galvoti apie tai, ką pirksime dovanoms ar maistui, o po jų – kaip pragyvensime iki sekančio atlyginimo. O juk, sutapimas, dažnai ir šildymo sąskaitos tuomet ateina iš tiesų didelės. Tačiau nereikia nusiminti. Kaip paaiškėja, tuomet kreditas visa para gali pagelbėti. Jeigu iki artėjančio atlyginimo pasiekiate kritinę būklę ir jau nieko negalite padaryti, tada vis tiek galite visada šiek tiek pasiskolinti. O kai gausite atlyginimą, drauge ir šiek tiek palengvės – juk galėsite be vargo grąžinti tą nedidelę sumą, kurią ką tik pasiskolinote.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *