Paskolos: kaip jos veikia žmogaus aplinką

www.paskoluklubas.lt

www.paskoluklubas.ltKad ir kokios rūšies paskolos būtų pasiskolinamos, jos vienaip ar kitaip veikia žmogaus požiūrį į gyvenimą, elgesį, mąstymą, bendravimą. Poveikis gali būti įvairus, tai priklauso nuo to, iš kur paskolos gaunamos, ir kokiu charakteriu žmogus pasižymi, taip pat ir kokiu tikslu skolinasi.

Pasinaudokite paskola internetu – https://www.paskoluklubas.lt/

Jei skolinatės iš artimųjų, kaip keičiasi santykiai:

  • Skolinantis iš artimųjų gali būti suteikiama ir greita paskola nuo 18 metu, ir nuo mažiau. Tačiau skolintojas pirmiausiai Jus vertina pagal savo kriterijus ir standartus, kurių gal Jūs nežinote. Tad norėdami, kad artimieji paskolintų pinigų, turite suformuoti tinkamą savo vaizdą, tai geriausia daryti dar anksčiau, visą gyvenimą. Taip sakant, jeigu visada nepasižymėjote atsakingumu, tai jokios kaukės nepadės sukurti tokio įvaizdžio skolinimosi momentu. Ir atvirkščiai. Tai gana nemalonu, kad žmonės, iš kurių prašoma greita paskola be darbo, gali turėti Jus pervertinti per naują, permąstyti, tikėti Jumis arba pasmerkti. Tie, kas tokio poveikio nenori, niekada nesiskolina iš artimųjų, iš karto kredito prašo iš jo teikimo bendrovių.
  • Ne paslaptis, kad labiausiai santykių išbandymu virsta paskola tuomet, kai ją jau reikia grąžinti. Iš bendrovės gautas kreditas tai, jūsų ir įmonės santykiai, neturintys nieko asmeniško. Net jeigu kredito teikėjas tuo metu bankrutuoja, jis nepareikalaus iš jūsų sumą atgauti anksčiau sutarties. Kitaip yra, kai skolinamės iš artimųjų. Galbūt jūs norite pasiskolinti dabar, žmogus noriai padeda, tačiau netrukus jam nutinka problemos, ir jis nebegali pats pragyventi – tada ima reikalauti, kad paskolas grąžintumėte anksčiau.
  • Pasiskolinus iš žmogaus kinta jūsų santykiai. Jeigu iki tol visi galėjote būti tarsi viename lygyje, tai po šios paskolos atsiranda tarsi hierarchija – įvairiais atvejais jūs jaučiatės nusižeminęs prieš tą žmogų, kuris jums paskolino. Kai imama paskola internetu, jūs laisvai gyvenate nepatirdami jokių panašių poveikių.
  • Internete visiems vienoda paskolos skaiciuokle, o kai skolinatės iš artimųjų, nėra aišku, kokio dydžio palūkanos ar kiti dalykai turėtų būti suteikiami. Tiesiog viskas gali vykti paprastai – jums suteikia kokią nori palukanu norma, o kažkam kitam, kam skolina, ji gali būti visai kitokia.
  • Kai prašote kredito uz 24 menesiu iš paskolų įmonių, joms neturite atskleisti savo planų. O kai pasiskolinate iš artimųjų, jie ir visi jų giminės bei draugai sužino jūsų planus: skolinatės, kad pasigydyti ligas, kad įgyvendinti verslo planą, kad pasistatyti namą ar dar ką nors. Taigi, nebelieka konfidencialumo.

Tenka ieškoti daugiau pajamų

Vienas esminių įpročių, kuris pasikeičia, gavus paskolą – tai naujų pajamų paieška. Nesvarbu, ar buvo gauta paskola internetu, ar pinigus maiše atnešė kaimynas. Tačiau jaučiate didelę atsakomybę ir akivaizdžią tiesą, kad taip gyventi toliau nebegalite. Gali būti, kad jūsų ankstesnė veikla dabar atrodo nepelninga. Gal laisvalaikiu gamindavote su meile rankdarbius ir juos pardavinėdavote, bet dabar šios veiklos reikės atsisakyti, nes vietoje to imsite papildomas geriau apmokamas darbo valandas ir pan.

Keičiasi pinigų leidimo įpročiai

Kitas momentas – kai gauta paskola neiseinant is namu, staiga tie pinigai tampa tokie vertingi. Nė už ką nesinorėtų jų išleisti niekingais tikslais. Vertinate juos, nes jie iš tiesų jums ir kainuos daugiau (reikės mokėti palūkanas). Kartu apskritai randasi kitokie pinigų leidimo įpročiai, pirma pagalvojate, o tik tada darote, net jeigu visą gyvenimą iki tol buvote įpratę priešingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *