Kreditas internetu – greitas ir pigus būdas pasiskolinti

Greitieji kreditai Lietuvoje populiarėja žaibiškai. Dar prieš kelis metus jie buvo apipinti neigiamais mitais, tačiau šiandien greitųjų kreditų rinka gerai įsitvirtinusi. Žaidėjų vis daugėja, todėl klientams, kuriems reikalingas  kreditas internetu, tenka kaip reikiant pasukti galvą, iš ko skolintis ir kaip pasirinkti geriausią kreditorių. Tai padaryti nėra sudėtinga. Ir pasirodo, kad pasinaudojus geriausias pasiūlymais, skolintis tokiu būdu nėra brangu.

 

Kiek galima pasiskolinti?

Greitieji kreditai gimė kaip tarpinis variantas tarp paskolos banke ir skolos iš draugo. Banke dažniausia skolinamos didelės pinigų sumos. Be to, norint pasiskolinti iš banko pinigų, reikia atlikti daug įvairių kriterijų. Bankas labai griežtai vertina mokumą, kredito istoriją ir kitas sąlygas. O štai iš draugo galima pasiskolinti ir mažesnę pinigų sumą. Tačiau dažniausiai tai nėra malonus procesas. O ypač, jeigu atiduoti sudėtinga arba po kurio laiko pinigų prireikia vėl.

 

Greitasis kreditas internetu Lietuvoje šiuo metu gali siekti iki kelių tūkstančių eurų. Dažniausiai jis išduodamas trumpam laikotarpiui, pavyzdžiui keliems mėnesiams, temas ar šiek tiek ilgiau. Taigi, tai nedidelė paskola, kurią reikia greitai atiduoti.

 

Kiek kainuoja kreditas?

Dar visai neseniai Lietuvoje greitas kreditas buvo gana brangi paslauga. Kreditų davėjai taikydavo didelius mokesčius ir gyventojai, susigundę greitais pinigais, likdavo nustebę, kaip pabrangsta kreditas galutiniame rezultate grąžinus visą sumą pinigų. Tačiau jau kuris laikas kreditų išdavimo tvarka yra stipriai sugriežtinta ir Lietuvoje jos privaloma laikytis visiems kredito rinkos dalyviams. Yra nustatytos greitųjų kreditų apmokestinimo lubos, taip pat ir dydžiai, kurių negali viršyti aptarnavimo mokesčiai. Tai užtikrina, kad kreditai nebūtų per daug brangūs. Tad net ir pasiskolinus greitą kreditą tuomet, kai tinkamai gal neįvertinote savo finansinių galimybių,atiduoti jį nėra taip jau sudėtinga.

 

Be to, greitos paskolos yra ne tik pigios, bet kartais gali ir visai nieko nekainuoti. Daugelis kreditorių Lietuvoje pirmą nedidelę paskolą siūlo paimti nemokamai. Tai reiškia, kad galite pasiskolinti pinigų, kai jų prireikė ir nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių. Atiduosite lygiai tiek, kiek pasiskolinote. Be to, kartais nuolaidą galima gauti ir tuomet, jeigu jau skolinatės ne pirmą kartą. Pavyzdžiui, kai kurios kreditų platformos suteikia nuolaidas arba leidžia skolintis klientams daugiau, jeigu prieš tai gavę kreditą jie mokėjo visas įmokas laiku.

 

Taigi tai reiškia, kad šiandien greitas kreditas internetu nėra kažkoks baubas, kuris įtrauks į skolų liūną. Priešingai, pritrūkus pinigų juos galite pasiskolinti greitai ir paprastai. Ir netgi rasti pasiūlymų, kuriais pasinaudojus kreditas neapaugs papildomais mokesčiais.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *