Naujas vardas Lietuvos draudimo rinkoje: užbaigus susijungimą, brokerių įmonė vadinasi „GrECo Sagauta“

 

Užbaigtas pirmaujančios Vidurio ir Rytų Europoje draudimo brokerių bendrovės „GrECo Group“ dukterinės įmonės Lietuvoje „GrECo Lietuva“ bei antrosios pagal dydį Lietuvoje draudimo brokerių įmonės „Sagauta“ reorganizavimas. Sujungus „Sagautos“ bei „GrECo Lietuva“ įmonių veiklas, nauja bendrovė rinkoje veiks „GrECo Sagautos“ vardu. Šis žingsnis dar labiau sustiprins „GrECo Sagautos“ pozicijas konkurencingoje ir sėkmingai COVID-19 pandemijos iššūkius įveikiančioje Lietuvos draudimo rinkoje.

 

Šis susijungimas buvo planuotas po to, kai praėjusių metų spalį „GrECo Group“ įsigijo 80 proc. „Sagautos“ akcijų. Iki susijungimo Austrijos sostinėje Vienoje registruota brokerių bendrovė „GrECo“ Lietuvoje turėjo vieną biurą Vilniuje ir rinkoje veikė nuo 2008 metų.

 

„Niekas nebūtų pagalvojęs, kad laikotarpis nuo sutarties pasirašymo iki susijungimo užbaigimo bus toks spalvingas ir kupinas iššūkių tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. Nepaisant neįprastos aplinkos, mes atlikome visas procedūras, sujungėme bendroves ir netgi persikėlėme į naują biurą. Maža to, net ir per sudėtingiausią karantino laikotarpį „GrECo“ ir „Sagauta“ vykdė savo įsipareigojimus ir buvo šalia, kai to reikėjo. Aplinkybių užgrūdinti mes pasirengę augti kartu su savo klientais ir partneriais“, – sakė Katerina Pavlidi, „GrECo Sagauta“ vadovė.

 

Georgas Winteris, „GrECo Group“ valdybos narys, pažymėjo: „Mūsų pirmasis įspūdis buvo teisingas – „Sagauta“ yra tikrų profesionalų komanda, kuria galima pasitikėti stiprinant mūsų pozicijas Baltijos šalių rinkoje. Pastarieji mėnesiai šį įspūdį tik sustiprino.“

 

„GrECo“ yra Vidurio ir Rytų Europoje bei Vidurio Azijoje pirmaujanti specializuota draudimo brokerių įmonė, išsiskirianti savo kompetencijomis statybų, energetikos, finansų institucijų, transporto ir logistikos versluose.

 

„Sagauta“ rinkoje taip pat išsiskiria savo patirtimi ir žiniomis transporto, statybų sektoriuose bei darbuotojų draudimo srityje. Tikimasi, kad abiejų bendrovių kompetencijos leis išnaudoti sinergijos efektą ir bus pagrindas plėtrai į kitas draudimo sritis.

 

Nors reorganizavimas oficialiai laikomas baigtu šiandien įregistravus ‚GrECo Sagautos“ įstatus, tačiau dar bus atliekami būtini baigiamieji veiksmai siekiant išregistruoti „GrECo“ Lietuva. Šiuos veiksmus planuojama atlikti per rugsėjo mėnesį.

 

Apie „GrECo“

 

„GrECo Group“ savo klientams siūlo jiems  pritaikytas paslaugas ir sprendimus rizikos ir draudimo valdymo srityse. Ji yra pirmaujanti draudimo brokerių bei konsultacijų įmonė Rytų ir Vidurio Europos regione. 2018 metais „GrECo“ įsigijo Estijos draudimo rinkos lyderį „IIZI Group“ ir šiuo metu teikia paslaugas visose Baltijos šalyse.

 

„GrECo Group“ yra nepriklausoma, šeimos valdoma įmonė, kurioje Neubrand‘ų šeimai priklauso 86,67 proc. akcijų. Bendrovės būstinė įsikūrusi Vienoje, grupėje dirba maždaug 1000 žmonių 57 padaliniuose, veikiančiuose 16 šalių. Naudojantis specializuotu draudimo brokerių tinklu „GrECo nova“, bendrovės paslaugas galima gauti daugiau nei 200 pasaulio šalių.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *