Paskola automobiliui nuo 500 eur.

paskol automobiliui

paskol automobiliui

Vartojimo paskolos kartais būna tikras galvos skausmas, nes joms reikia daug įvairių dokumentų, vertinimų ir, žinoma, laiko. Ką daryti, jei jau kitą savaitę norite važinėti savu automobiliu? Rekomenduojame peržiūrėti https://www.paskola23.lt esančias paskolų suteikimo sąlygas. O jos gana palankios.

Pavyzdžiui, jei jums reikalingas nebrangus automobilis, kainuojantis 500 eurų, paskolą jam gausite per dieną.

Stebitės, kad paskola automobiliui suteikiama tokia nedidelė? Juk už 500 eurų galima nusipirkti seną automobilį, o paprastai lizingo bendrovės finansuoja naujesnes transporto priemones. 500 eurų kainuoja tokios klasikinės mašinos kaip Audi A4, Volkswagen Golf, Volkswagen Passat, Renault Laguna, Mazda 626 ir kitos. Gerai paieškojus galima rasti automobilius, kurie pagaminti 2000-2003 metais. Jei Techninė Apžiūra galioja dar bent metus, pirkinys tikrai apsimoka. Reikia į viską žiūrėti gana paprastai – juk tai darbinis automobilis, kuriam jūs būsite paskutinis vairuotojas.

Finansininkai dažnai kalba apie investicijas, bet čia tai išimtis. Toks automobilis nėra investicija, nes jis neturi didelės vertės. Jo po metų nepavyks parduoti už didesnę kainą. Esmė tame, kad už 500 eurų galima įsigyti visai padorią transporto priemonę ir šiek tiek pasiremontavus dar pavažinėti. Jokia automobilių nuomos bendrovė negali išnuomoti automobilio už 50 eurų mėnesiui, o su šia paskolų įmone tai visiškai įmanoma.

skelbimas 500 eur

Kodėl paskola automobiliui galėtų būti traktuojama, kaip nuomos mokestis? Vienas nedidelis niuansas. Kai lizingu yra perkamas automobilis, jo savininkas yra paskolą išduodanti bendrovė. Kai išmokama visa suma, savininku tampa pats vairuotojas. Tai labai panašiai, kaip ir su automobilių nuoma, kur savininkas yra įmonė ar kitas asmuo, o vairuotojas tik naudojasi laikinai.

Skaičiuojantys pinigus puikiai supranta, kad pigus ir senas automobilis gali pareikalauti papildomų investicijų į jo remontą. Tiesa. Bet tos investicijos bus mažesnės, nei įsigijus 2010-2013 metų automobilį. Neduok dieve sudaužytas žibintas. Už jo pakeitimą teks pakloti kelis šimtus eurų…

Paskola automobiliui apsimoka ir dėl kitų priežasčių. Paskolas išduodanti įmonė gerai įvertina automobilį ir tik tada duoda sutikimą skirti pinigus. Jei automobilis yra akivaizdus „laužas“, paskolų įmonė tiesiog neduos paskolos. Bet už techninę būklę ji neatsako. Vis dėlto, iš nuotraukos sunku spręsti, kuris šarnyras sugedęs ar prakiuręs radiatorius.

Automobilį galima parduoti nepasibaigus paskolos išmokėjimo terminui. Jei jums reikia automobilio pusmečiui, tai idealus sprendimas.

Beje, dar vienas pliusas. Tokia paskola yra suteikiama net ir dirbantiems pagal individualią veiklą. Paprastai su užsienyje gyvenančiais tautiečiais ir individualia veikla besiverčiančiais verslininkais bankai net nenori kalbėtis… Nedidelė paskola išsprendžia daug problemų. Ypač, jei automobilis reikalingas giminaičiui Lietuvoje. Svarbu, kad įmokos būtų mokamos laiku.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *