Paskola grožio procedūrom

Ne naujiena, kad plastinės operacijos ir procedūros nepigus malonumas, kurį sau leisti gali ne kiekvienas. Tačiau kartais grožio troškimas toks stiprus, kad net neturint galimybių, ieškome problemos sprendimo būdų. O jų tikrai yra. Negalintys sumokėti už grožio procedūras tuomet pasinaudoja paskolomis. Pateikiame informaciją, kurią verta žinoti apie šias paskolas.

  • Galimybės

Kredito ir paskolų bendrovių teikiamos vartojamosios paskolos – ne vienintelė galimybė gauti paskolą, kurią galima panaudoti grožio operacijoms ar procedūroms. Kai kurios klinikos taip pat suteikia apmokėjimo už jose atliekamas paslaugas išsimokėtinai galimybes. Šiuo atveju su klinika bendradarbiaujančios kredito įstaigos apmoka klinikai sumą, už kurią klientui suteiktos paslaugos, o klientas ją grąžina kredito bendrovei mėnesinėmis įmokomis.

  • Kas gali pasinaudoti?

Tiek gauti kreditą, tiek pasinaudoti galimybe sumokėti už grožio procedūras išsimokėtinai, gali pasinaudoti pilnamečiai Lietuvos piliečiai, gaunantys pastovias oficialias pajamas.

  • Kokioms procedūroms galima panaudoti paskolą?

Visiškai nesvarbu, kokioms grožio procedūroms naudojama paskola ar už kokias paslaugas ketinama atsiskaityti išsimokėtinai. Tai gali būti tiek daugiau kainuojančios operacijos, tokios kaip krūtų didinimas, tiek pigesnės, tokios kaip pilvo plastika.

  • Palūkanų dydis

Imant vartojamąją paskolą palūkanų dydis nepriklauso nuo to, kokioms reikmėms ji bus naudojama. Pasinaudojus apmokėjimo išsimokėtinai galimybėmis palūkanų norma dažniausiai būna apie 8% dydžio.

  • Kodėl verta?

Pasinaudoti paskola grožio procedūroms verta, jei tai jums tikrai reikalinga ir naudinga. Tai puiki galimybė įgyvendinti savo svajones, net kai joms įvykdyti nėra galimybių. Be to, mokant mėnesines įmokas nepatiriamos didelės vienkartinės išlaidos.

Dėl savo norų verta apsvarstyti visas galimybes. Juk grožio procedūros ir operacijos suteikia ilgalaikį efektą ir pasitenkinimą savo išvaizdą. Telieka džiaugtis, kad norintiems pasiekti šiuos tikslus suteikiamos tokios plačios galimybės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *